Xhafer

Lajmet e fundit

Xhafer Tahiri ia uron fitoren Ferit Idrizit: E respektoj vullnetin e qytetarëve!

Kandidati për Vushtrrinë nga LDK, Xhafer Tahiri ka pranuar humbjen dhe ka uruar kundër-kandidatin triumfues nga PDK, Ferit Idrizin. POSTIMI…

Read More »
Lajmet e fundit

Abdixhiku: Xhafer Tahiri nuk n’dalet kurrë së punuari për Vushtrrinë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, vizitoi sot komunën e Vushtrrisë, ku u prit nga i pari aktual…

Read More »
Lajmet e fundit

Xhafer Gashi pretendon fitore pa balotazh: Do të mundësojmë punësimin e të rinjve

Xhafer Gashi për dy mandate ka qeverisur me komunë e Obiliqit. Këtë pozitë kandidati për kryetar të nga Iniciativa Qytetare…

Read More »
Lajmet e fundit

Xhafer Gashi pret fitore pa balotazh: Do të mundësojmë punësimin e të rinjve

Xhafer Gashi për dy mandate ka qeverisur me komunë e Obiliqit. Këtë pozitë kandidati për kryetar të nga Iniciativa Qytetare…

Read More »
Lajmet e fundit

Maxhunajt të bindur për fitoren e Xhafer Tahirit

Kur janë në pyetje zgjedhjet lokale, në fshatin Maxhunaj, kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të Komunës së Vushtrrisë nga…

Read More »
Back to top button