Marsh përkujtimor për viktimat e trafikut, apelohet për kujdes në komunikacion
  Lajme
  8 hours ago

  Marsh përkujtimor për viktimat e trafikut, apelohet për kujdes në komunikacion

  Kolegji i Shkencave të Aplikuara Teknike “Tempulli” dhe Asociacioni Kosovar i Motorizimit “AMRKS” kanë organizuar…
  Parashikimi i motit në Kosovë për pesë ditët e ardhshme
  Lajme
  8 hours ago

  Parashikimi i motit në Kosovë për pesë ditët e ardhshme

  Në fundjavë mbetet mot i butë, kryesisht me vranësira dhe intervale me diell. Të hënën…
  Dhjetë vjet burgim për dy persona nga Peja për grabitjen e 50 mijë eurove
  Lajme
  10 hours ago

  Dhjetë vjet burgim për dy persona nga Peja për grabitjen e 50 mijë eurove

  Gjykata Themelore në Pejë, ka shpallur aktgjykimin ndaj dy të pandehurve lidhur me rastin e…

  Trending Videos

  1 / 14 Videos
  1

  2

  Top 5 Future Technology Inventions | 2019 - 2050

  04:41
  3

  Smartphone PSA

  00:25
  4

  Secret Surf Shack (iPhone)

  02:55
  5

  iphone6

  02:24
  6

  The Full History of Apple

  09:08
  7

  Secret Surf Shack (iPhone)

  02:55
  8

  BMW Vision Next 100 - interior Exterior and Drive

  06:47
  9

  The Odyssey 3D Animation Film

  57:59
  10

  Sony Bravia HD Demo 1080p

  06:48
  11

  BMW Motorrad VISION NEXT 100 - Awesome Bike

  02:53
  12

  BMW: The Next 100 Years (Full Show)

  01:09:03
  13

  7 Futuristic Technologies You Can Own Right Now

  06:31
  14

  Amazing Future Technology 2050

  06:39
   Marsh përkujtimor për viktimat e trafikut, apelohet për kujdes në komunikacion
   8 hours ago

   Marsh përkujtimor për viktimat e trafikut, apelohet për kujdes në komunikacion

   Kolegji i Shkencave të Aplikuara Teknike “Tempulli” dhe Asociacioni Kosovar i Motorizimit “AMRKS” kanë organizuar marsh përkujtimor për viktimat që…
   Parashikimi i motit në Kosovë për pesë ditët e ardhshme
   8 hours ago

   Parashikimi i motit në Kosovë për pesë ditët e ardhshme

   Në fundjavë mbetet mot i butë, kryesisht me vranësira dhe intervale me diell. Të hënën në mëngjes priten reshje të…
   Azemi tregon datat e protestës së punëtorëve teknikë, minimumi i pagës kërkohet të jetë 350 euro
   9 hours ago

   Azemi tregon datat e protestës së punëtorëve teknikë, minimumi i pagës kërkohet të jetë 350 euro

   Kryetari i Sindikatës së Pavarur të Sektorit Privat, Jusuf Azemi, ka paralajmëruar se do të mbajnë protestë të martën dhe…
   Back to top button
   Close
   Close