Lajme të fundit

  Lajme
  8 orë ago

  Funksionari i VV-së: Shumica e medieve në Kosovë – produkt i krimit të organizuar

  Përfaqësuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në Komisionin Qendror Zgjedhor, Sami Kurteshi, përmes një postimi të gjatë…
  Lajme
  10 orë ago

  Armend Muja i përgjigjet Agim Bahtirit, nisin fushatën për kryetar të Mitrovicës

  Mbrëmë përkrahës të kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahitiri, kishin shpërndarë fotografin e tij, me mbishkrimin…
  Lajme
  11 orë ago

  Komuna e Podujevës iu blen rroba të reja inspektorëve, një pallto kushtoi 100 €

  Të shtatëmbëdhjetë inspektorët e Komunës së Podujevës do të shfaqën me pamje të njëjtën çdo…
  Lajme
  11 orë ago

  Mavraj: Më habiti pakëz nënshtetësja gjermane me thirrjet kundër medieve, të tjerët jo

  Gazetari Muhamet Mavraj ka reaguar pasi policia mori në pyetje sot gazetarë pas publikimit të…
  Lajme
  12 orë ago

  Rama pranon ta ketë parë hartën me kufijtë e ndryshuar, s’pranon ta komentojë

  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka pranuar se e ka parë hartën me ndryshime kufijsh…
  Lajme
  12 orë ago

  Vjosa Osmani: I artë dhe Akili jonë

  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, e ka uruar xhudistin Akil Gjakova për fitoren në Lisbonë…
  Lajme
  12 orë ago

  Tensione në fund të takimit, Erdogan – ministrit grek: Mbaj vendin që të takon

  Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, kritikoi ministrin grek, Nikos Dendias, lidhur me deklaratat në…
  Lajme
  13 orë ago

  Reagon Molliqaj: Vërsulja e policisë ndaj gazetarëve është e rrezikshme dhe e papranueshme

  Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas zhvillimeve të fundit në vend lidhur me…
  Lajme
  13 orë ago

  PDK nga Pokleku: Këto masakra na përkujtojnë se sa shtrenjtë i ka kushtuar liria Kosovës

  Kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, shoqëruar nga Grupi Parlamentar dhe anëtarët e kryesisë së PDK-së,…
  Lajme
  13 orë ago

  Ramush Haradinaj uron Akil Gjakovën për të artën

  Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka uruar xhudistin kosovar, Akil Gjakova pas triumfit të tij…
  Back to top button