nxënësja

Lajmet e fundit

Nxënësja e ngacmon ish-profesorin nga Suhareka, avokati: Është e fiksuar pas tij

Dje në degën e Gjykatës Themelore në Suharekë është mbajtur një seancë gjyqësore ku është trajtuar rasti i ngacmimit nga…

Read More »
Lajmet e fundit

Nxënësja shkon në shkollë me shenja dhune në fytyrë, intervistohet si i dyshuar babai i saj

Një nxënëse ka shkuar në shkollë me shenja dhune ne fytyrë, ndërsa në cilësinë e të dyshuarit është intervistuar babai…

Read More »
Bota

Të shtëna në një shkollë në Idaho, nxënësja e klasës së gjashtë plagos tre persona

Një vajzë që raportohet të jetë 11 ose 12 vjeçare ka qëlluar me armë dhe ka plagosur dy nxënës të…

Read More »
Lajmet e fundit

Gjendet nxënësja nga Podujeva e cila ishte raportuar e zhdukur gjatë ditës së djeshme

Sonila Mehmeti mbrëmë vonë është gjetur dhe i është kthyer familjes në Podujevë. Familjarë të saj, kanë konfirmuar se vajza…

Read More »
Back to top button