kishte

Lajmet e fundit

Autobusi që u aksidentu në Bullgari nuk ishte regjistruar në doganë kur kishte kaluar kufirin

Doganierët nuk e kanë regjistruar autobusin e djegur të “Besa Trans” kur ai ka kaluar kufirin, por kanë regjistruar vetëm…

Read More »
Lajmet e fundit

Deputetja e AAK-së: Kurti bashkimin kombëtar e kishte kauzë, Kosova ka zgjedhur integrimin evropian

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) Time Kadriaj në një prononcim për Ekonomia Online ka thënë se kryeministri…

Read More »
Lajmet e fundit

Dëshmitarja: Oliver Ivanoviq më kishte thënë se po ndjehet i rrezikuar nga një grup kriminal që vepron në territorin e Mitrovicës

Me dëgjimin dëshmitares K.B të hënën ka vazhduar gjykimi ndaj Marko Roshiq, Nedelkjo Spasojeviq, Dragisha Markoviq, Zharko Jovanoviq, Silvana Arsoviq…

Read More »
Lajmet e fundit

Dëshmitari në rastin e Salih Mustafës thotë se trupi që zhvarrosën i kishte duart e këmbët e thyera si dhe plumba në shpinë

(Përditësuar, ora 13:15) – Në seancën e së hënës, dëshmitari i tetë i mbrojtur në rastin e Salih Mustafës po dëshmon…

Read More »
Lajmet e fundit

Kishte tri urdhëresa nga gjykata, kosovari arrestohet në aeroport

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”. Sipas policisë, i dyshuari kishte tri…

Read More »
Back to top button