Hoxhaj

Lajmet e fundit

Enver Hoxhaj në Berlin, takohet me këshilltarin e Merkelit

Ish-ministri i jashtëm i Kosovës, tani nënkryetar i Kuvendit, Enver Hoxhaj, ka udhëtuar në Berlin ku ka treguar se është…

Read More »
Lajmet e fundit

Hoxhaj i shkruan ambasadorit të ri të ShBA-së në Kosovë, Hovenier: Mezi pres të kthehem në Prishtinë

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Enver Hoxhaj e ka uruar Jeff Hovenier për emërimin ambasador i SHBA-së në Kosovë.  Teksa…

Read More »
Lajmet e fundit

Enver Hoxhaj nënkryetari i ri i Kuvendit të Kosovës

Kuvendi i Kosovës ka votuar Enver Hoxhajn për nënkryetarë, raporton Ekonomia Online. Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri…

Read More »
Lajmet e fundit

Enver Hoxhaj takon ministrin e mbrojtjes të Katarit

Ish-ministri i jashtëm i Kosovës Enver Hoxhaj gjatë një vizite në Doha të Katarit, ka takuar ministrin e Mbrojtjes në…

Read More »
Lajmet e fundit

Hoxhaj: Dialogu – shpresë e zhdukur shkaku i gabimeve të BE-së dhe Kosovës viteve të fundit

Ish-ministri i jashtëm i Kosovës Enver Hoxhaj ka thënë se sot në BE Këshilli për Punë të Jashtme në Bruksel…

Read More »
Back to top button