Atifete Jahjaga

Lajmet e fundit

Ish-presidentja Jahjaga thotë se duhet luftuar për barazi të plotë gjinore

Drejtoria e Kulturës së Komunës së Prishtinës, Fondacioni Jahjaga dhe OJQ Artpolis, kanë bërë shpërndarjen e revistës “ZA”  dhe librit…

Read More »
Lajmet e fundit

Atifete Jahjaga has në një gjarpër gjatë ecjes në Parkun e Gërmisë

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka hasur në një gjarpër gjatë ecjes në Parkun e Gërmisë. Këtë e ka bërë…

Read More »
Lajmet e fundit

Jahjaga e Kosnett diskutojnë për hallet dhe shqetësimet e disa të mbijetuarave të dhunës seksuale

Ish-presidentja Atifete Jahjaga dhe Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett, kanë vizituar sot Qendrën e Grave Medica…

Read More »
Lajmet e fundit

Ish-presidentja Jahjaga viziton shoqatën Down Syndrome Kosova

Ish-presidentja Atifete Jahjag,a është takuar gjatë të hënës me Sebahate Beqirin, drejtoreshë e shoqatës  Down Syndrome Kosova, raporton Ekonomia Online.…

Read More »
Back to top button