Pjata të para

Supa magjike me rrepa për të humbur peshë

Kjo supë është e mbushur me vlera ushqyese dhe është shumë e shijshme gjithashtu. Supa magjike me rrepa të kuq…

Read More »

Gjellë domate me oriz

Domate me oriz është një gjellë dietike dhe e shëndetshme e cila mund të gatuhet për të gjitha stinët. Gatuhet…

Read More »

Si të gatuajmë Supë me patate

Supë me patate në formë kremoze për një pjatë të parë plot shije. Për të përgatitur këtë recete kemi përdorur…

Read More »

Si të gatuajmë krem bizele

Krem bizele është një pjatë e parë shumë e shijshme dhe shije delikate. Kjo supë krem bizele mund të përgatitet…

Read More »

Si të gatuajmë Supë me peshk

Supë me peshk mund të duket një recetë e vështirë, por përkundrazi, kjo recetë është shumë e thjeshtë dhe mund…

Read More »
Back to top button