FashionLife Style

Të gjitha veshjet interesante të Doja Cat në MTV VMAs 2021

Këngëtarja e hitit “Need to Know”, 25 vjeç, bëri dy detyra në VMA-të e së dielës në mbrëmje. Ajo prezantoi shfaqjen dhe performoi në skenë me pesë veshje të ndryshme.

Ajo i nisi gjërat në tapetin e kuq me një korse të zezë Vivienne Westwood, të zbukuruar me mbulesë ngjyrë vjollce dhe të kombinuar me çorape të kuqe të gjata dhe taka me platformë.

Flokët e saj, të bëra nga J Stay Ready duke përdorur produktet Joico, u tërhoqën përgjysmë dhe u lyen me ngjyrë të kuqe të ndezur.

Të gjitha veshjet interesante të doja cat në mtv vmas 2021

“Unë u frymëzova nga guri dhe bukuria e viteve ’90”, tha stilisti për Page Six Style ekskluzivisht. “Ky është versioni im i stilit të rrugës në Londër në të cilin ajo absolutisht shkëlqeu”.

Në skenë, nikoqirja ndërroi flokët, duke vendosur një parukë të bardhë bionde platin, e cila ishte e gjatë deri poshtë në vithe. Këngëtarja mbajti të njëjtin korse, por shtoi një palë pantallona të gjera të zeza, gjithashtu nga Vivienne Westwood.

Të gjitha veshjet interesante të doja cat në mtv vmas 2021

Pastaj, për performancën e saj akrobatike, Doja u shfaq me një bob platini dhe pantallona të kuqe të gjera me një të sipërme përshtatshëm me rripa.

Të gjitha veshjet interesante të doja cat në mtv vmas 2021

Por veshja më e paharrueshme ishte një fustan treçereksh i frymëzuar nga jorgani me një kapuç të integruar dhe mëngë të gjata. “Unë dukem si një krimb”, tha ajo ndërsa pranoi çmimin Bashkëpunimi më i mirë i vitit me këngën “Kiss Me More”. “Asnjëherë nuk kam menduar se do të vishesha si një krimb ndërsa merrja një çmim.”

Të gjitha veshjet interesante të doja cat në mtv vmas 2021

Duke i mbajtur gjërat e çuditshme, ajo i ndryshoi gjërat me një kapelë të kuqe në formë të karriges, të cilën më vonë e ripërdori si një vend të vërtetë.

Të gjitha veshjet interesante të doja cat në mtv vmas 2021

E fundit-por sigurisht jo më pak e rëndësishme ishin çizmet me këmbë pule, të shoqëruara me një kapelë të stilit Pilgrim.

Të gjitha veshjet interesante të doja cat në mtv vmas 2021

Doja u nominua për pesë çmime në total, përfshirë videon e vitit, duke e bërë atë nikoqiren e parë të nominuar ndonjëherë në këtë kategori. /Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button