FashionLife Style

Christina Aguilera zgjedh fustanet më të bukura për realizimin e një fotosesioni

Vera po afrohet shpejt dhe Christina Aguilera tashmë është shfaqur një nga trendet më të mëdha të modës të këtij sezoni: prerjet.

Gjatë natës, këngëtarja ndau një mori imazhesh prapa skenës nga një xhirim me Coliena Rentmeester për Health Magazine.

Në fotografi, Aguilera vesh një sërë fustanesh të drejta, kështu duke kthyer trendet nga vitet ’90. Por ka një pamje që është veçanërisht e dukshme – një fustan më i hapur anësor.


Vështrimi i parë vjen në një galeri fotografish të stilit ‘Polaroid’.Veshja në fjalë është pa mëngë dhe përmban një pjesë të madhe të prerë, që shtrihet nga poshtë krahut në të djathtë të bustit.  Po, është një pamje e guximshme, dhe natyrisht, ajo e zotëroi atë më së miri. Këngëtarja stiloi flokët e saj në kaçurrela bionde sirene që arrijnë deri në belin e saj.


Christina ndoqi fotot me një video ku realizon një trend viral TikToku në të cilën shkroi pak nga teksti i këngës, “Jam e lodhur nga njerëzit që mundohen të më tregojnë se si të jetoj”. /Telegrafi/


Related Articles

Leave a Reply

Back to top button