Lajmet e funditRajoni

Përfshihet nga flakët vetura në lëvizje në Shqipëri

Një automjet është përfshirë nga flakët teksa ishte në lëvizje, mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 18:20, në rrugën “Azem Meshi”.

Mediat në Shqipëri raportojnë nga policia bënë me dije se ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin me inicialet L. M.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button