Day: September 28, 2021

​Skandali me naftë, BE i kërkon Volkswagenit të kompensojë të gjithë klientët
Auto

​Skandali me naftë, BE i kërkon Volkswagenit të kompensojë të gjithë klientët

Bashkimi Evropian (BE) i ka kërkuar prodhuesit gjerman të makinave Volkswagen që të paguajë kompensim për të gjithë blerësit e…
Mushkolaj: E pandershme si po i qaset fushatës Arben Vitia
Lajmet e fundit

Mushkolaj: E pandershme si po i qaset fushatës Arben Vitia

Analisti Imer Mushkolaj ka replikuar ndaj deputetit të VV’së Armend Muja, i cili tha se në bazë të matjeve të…
U deshën 3.500 orë për të restauruar dhe modifikuar këtë Jaguar E-Type
Auto

U deshën 3.500 orë për të restauruar dhe modifikuar këtë Jaguar E-Type

Pas restaurimit dhe modifikimit të Jaguar E-Type, për të cilin Enzo Ferrari dikur tha se ishte “vetura më e bukur…
Krasniqi: Me Thaçin, niveli i agjendës ka qenë larg më serioz dhe dinamik se ky tani
Lajmet e fundit

Krasniqi: Me Thaçin, niveli i agjendës ka qenë larg më serioz dhe dinamik se ky tani

Kreu i PDK’së, Memli Krasniqi ka folur për vizitën e Presidentes, Vjosa Osmani në SHBA. Krasniqi ka thënë se është…
Back to top button