Day: July 26, 2021

Prishtinë: Pas aksidentit disa persona qërojnë hesapet me grushte, lëndohen tre persona
Lajmet e fundit

Prishtinë: Pas aksidentit disa persona qërojnë hesapet me grushte, lëndohen tre persona

Tre persona janë dërguar për trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës pas një aksidenti që ka ndodhur sot…
Gjendet e vdekur një 37 vjeçare në Lipjan
Lajmet e fundit

Gjendet e vdekur një 37 vjeçare në Lipjan

Një femër e moshës 37 vjeçare është gjetur pa shenja jete në fshatin Sllovi të komunës së Lipjanit. Kështu bëri…
Olluri tregon sa kushton blerja e patentë shoferit në Kosovë
Lajmet e fundit

Olluri tregon sa kushton blerja e patentë shoferit në Kosovë

Gazetari Parim Olluri ka thënë se njëri prej shkaktarëve të aksidenteve në Kosovë është marrja e patentëve të shoferit me…
Hoti: Mbi 16 mijë doza të vaksinës anti-Covid janë administruar sot
Lajmet e fundit

Hoti: Mbi 16 mijë doza të vaksinës anti-Covid janë administruar sot

Zëdhënësi i Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti, ka thënë se sot janë administruar mbi 16 mijë doza të vaksinës anti-Covid-19…
Back to top button