Day: July 20, 2021

Kjo është Audi e re RS3 me 400 kuaj/fuqi
Auto

Kjo është Audi e re RS3 me 400 kuaj/fuqi

Prodhuesi gjerman ka publikuar foto dhe detaje teknike të versionit të ri më të fuqishëm të modelit të tij kompakt.…
Bikinit ngjyrë ari të Kylie Jenner janë pamja perfekte për verën
Fashion

Bikinit ngjyrë ari të Kylie Jenner janë pamja perfekte për verën

Vera është zyrtarisht këtu, dhe Kylie Jenner po na dhuron të gjithëve inspirimin e bikinive që na duhen me pamjen…
Thomas Bach: Olimpiada do t’i japë njerëzimit besimin për të ardhmen
Sport

Thomas Bach: Olimpiada do t’i japë njerëzimit besimin për të ardhmen

CIO nuk i braktis kurrë sportistët dhe anulimi i Tokio 2020 nuk ka qenë kurrë një opsion”. Kjo është deklarata…
Erdogan viziton Qipron, sulmon “armiqtë e qipriotëve turq”
Bota

Erdogan viziton Qipron, sulmon “armiqtë e qipriotëve turq”

Presidenti turk Erdogan dhe udhëheqësi qipriot turk Ersin Tatar bënë me dije  planet për të rihapur një pjesë të qytetit…
Prishtina e dyfishon epërsinë ndaj Connah’s
Sport

Prishtina e dyfishon epërsinë ndaj Connah’s

Prishtina ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Connah’s Quay Nomads. Ishte Otto John i cili realizoi golin…
Back to top button