Year: 2021

Deklaratë nga Këshilli Prokurorial dhe Prokurori i Shtetit
Lajmet e fundit

Deklaratë nga Këshilli Prokurorial dhe Prokurori i Shtetit

Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK), është thellësisht i shqetësuar me deklaratat e zëvendësministrit të Drejtësisë, Blerim Sallahu, të bëra përmes…
Greqia ndalon karateistët kosovarë
Lajmet e fundit

Greqia ndalon karateistët kosovarë

Në kampionatin mesdhetarë të karatesë për kadetë, juniorë dhe seniorë që organizohet nga 22 deri 24 tetor në qytetin Limassol…
Presidenti i Italisë: BE do të jetë e kompletuar vetëm me Ballkanin Perëndimor
Bota

Presidenti i Italisë: BE do të jetë e kompletuar vetëm me Ballkanin Perëndimor

Mungojnë ende pesë vende në Bashkimin Evropian, i cili nuk mund të konsiderohet i plotë për shkak të historisë, kulturës…
Lufti Haziri: Alban Hyseni nuk e ka votuar ligjin për qytetin e vet derisa e ka lejuar partia
Lajmet e fundit

Lufti Haziri: Alban Hyseni nuk e ka votuar ligjin për qytetin e vet derisa e ka lejuar partia

Lutfi Haziri, kandidat i LDK’së për kryetar të Gjilanit ka akuzuar kundërkandidatin Alban Hyseni se nuk ka votuar projektligjin për…
Back to top button