zjarri

Lajmet e fundit

Ekspertiza e autoriteteve bullgare: Viktimat vdiqën nga zjarri, jo nga lëndimet e aksidentit

Zëvendëskryeprokurori Borislav Sarafov ka deklaruar sot se sipas ekspertizës mjeko-ligjore, të gjitha viktimat e aksidentit në Bullgari, kanë vdekur nga…

Read More »
Lajmet e fundit

Shtëpia, dy vetura dhe gazazhi i një personi në Podujevë përfshihen nga zjarri

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se në fshatin Obranqë të Podujevës një person ka raportuar se…

Read More »
Bota

Dy të vdekur dhe katër të plagosur, në një sulm me armë zjarri në Jerusalem

Një 35-vjeçar ka vdekur pas një sulmi me armë zjarri në qytetin e vjetër të Jerusalemit, për të cilin zyrtarët…

Read More »
Lajmet e fundit

Grabitja me armë zjarri dhe plagosja e dy personave në Prizren, 30 ditë paraburgim për të dyshuarit

Gjykata Themelore e Prizrenit ka caktuar masën e paraburgimit ndaj tre personave të cilët janë arrestuar nën dyshimet për tentim…

Read More »
Lajmet e fundit

Gjuajtje me armë zjarri në drejtim të automjetit që transportonte paratë e bankave në rrugën Gjilan-Prishtinë

Një automjet që transportonte të hollat e bankave është sulmuar me armë zjarri sot në rrugën Gjilan-Prishtinë. Lajmin për Express…

Read More »
Back to top button