zgjasë

Bota

Mjeku në Greqi: Vala e pestë do t’i rrezikojë të pavaksinuarit me dozën e tretë kundër Covid, të binden se pandemia do të zgjasë

Profesori i Hematologjisë në Greqi, Grigoris Gerotziafas është ndalur tek vala e pestë e pandemisë në vend, duke ngritur shqetësimin…

Read More »
Bota

Termocentralet mbesin pa karburant, libanezët mbesin pa energji elektrike – kjo pritet të zgjasë disa ditë

Libani nuk ka energji elektrike pasi dy termocentralet më të mëdhenj të vendit u mbyllën për shkak të mungesës së…

Read More »
Lajmet e fundit

Përfundon mbledhja e LDK-së, Haziri: Fushata zgjedhore të zgjasë pesë ditë

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur para medieve se në mbledhjen e Kryesisë të kësaj partie, kanë…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i AAK, Ramush Haradinaj ka thënë se dyshimet e tij për qeverinë e Albin Kurtit tashmë janë vërtetuar. Haradinaj,…

Read More »
Lajmet e fundit

Kosnett: Kosova sa herë që ka krizë, pret ndihmë nga Quinti, kjo s’do të zgjasë përgjithmonë

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka qenë i drejtpërdrejt dhe shumë i prerë në deklaratat e tij në…

Read More »
Back to top button