zbulon

Auto

Toyota zbulon GR Hilux-in e ri për Rally Dakar-in e ardhshëm

Pas emrit GR DKR Hilux T1 + qëndron një kamionetë e Toyota-s që përdor një motor V6 biturbo 3.5 litra.…

Read More »
Auto

Porsche zbulon modelet e reja Taycan

Prodhuesi gjerman ka zgjeruar serinë e tij plotësisht elektrike Taycan me dy modele. Pak para LA Auto Show, prodhuesi gjerman…

Read More »
Lajmet e fundit

Rama zbulon se çfarë do të sjellë sateliti i parë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në një takim me Policinë e Shtetit mbi buxhetin e vitit 2022, tregoi se si…

Read More »
Fashion

Adriana Lima me një fustan që më shumë zbulon se sa mbulon: Detaje të arta dhe një ngjyrë që rrallëkush vendos!

Shumëkush mendon se Adriana Lima (40) është engjëlli më i mirë i “Victoria’s Secret” dhe, përveçse në pasarela, ajo tërheq…

Read More »
Auto

Panasonic zbulon prototipin e baterisë për të ndihmuar Tesla-n të ulë kostot e prodhimit

Panasonic zbuloi të hënën një bateri të re prototip të madhe të projektuar për të ndihmuar Tesla Inc në uljen…

Read More »
Back to top button