zbardhet

Lajmet e fundit

Haradinaj i trishtuar pas sulmit kriminal në Gllogjan, kërkon të zbardhet rasti

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar ndaj vrasjes së trefishtë në Gllogjan të Deçanit, duke…

Read More »
Lajmet e fundit

“Open Ballkan”, zbardhet agjenda e takimit të Ramës, Vuçiqit e Dimitrov në Beograd

Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut do të zhvillojnë më 3 dhe 4 nëntor takimin e radhës të iniciativës “Ballkani…

Read More »
Lajmet e fundit

Bora e parë e dimrit për këtë vit në Shqipëri, zbardhet Kukësi

Bie dëbora e bardhë për këtë sezon në Shqipëri. Maja e Gjallicës në Kukës është zbardhur nga bora e parë…

Read More »
Lajmet e fundit

Edi Rama vjen nesër në Kosovë, zbardhet agjenda e tij

Nga New York-u, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, do të vijë nesër për vizitë zyrtare në Kosovë. Arsyeja e vizitës…

Read More »
Lajmet e fundit

Merkel viziton të martën Tiranën, zbardhet agjenda

Kancelarja gjermane Angela Merkel viziton të martën Shqipërinë. Në një njoftim për mediat, zyra për shtyp e Kryeministrit zbardh agjendën…

Read More »
Back to top button