votojë

Lajmet e fundit

PDK-ja thotë se nuk do ta votojë buxhetin

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka debatuar me deputetin e PDK-së, Bekim Haxhiut, raporton Ekonomia Online. Ata…

Read More »
Lajmet e fundit

Pritet që Kuvendi të votojë për shkarkimin e Bordit të RTK-së

Kuvendi i Kosovës vazhdon edhe sot punimet. Në seancën e sotme që është vazhdim i të djeshmes pritet të shqyrtohen…

Read More »
Bota

Izraeli pritet të votojë qeverinë e re për t’i dhënë fund qeverisjes së Netanyahut

Parlamenti i Izraelit, i njohur si Knesset, do të mblidhet për të votuar formimin qeverinë e re sot në ora…

Read More »
Lajmet e fundit

Kuvendi i Shqipërisë do të votojë për shkarkimin e Metës më 9 qershor

Kuvendi i Shqipërisë vendosi të hënën që të mbajë një seancë të jashtëzakonshme më 9 qershor, për shkarkimin e presidentit…

Read More »
Lajmet e fundit

Ka pasaportë shqiptare, Valdete Daka tregon nëse do të votojë në zgjedhjet parlamentare të Shqipërisë

Një delegacion i KQZ-së në krye me kryetaren, Valdete Daka, po i vëzhgon nga afër procesin zgjedhor në Shqipëri. Ata…

Read More »
Back to top button