vjeçarit

Lajmet e fundit

“Unë e shkreta thurja vargje që t’i bëj këngë për dasmën tënde”, postimi i motrës së 33 vjeçarit që vdiq në Rugovë

Dje u raportua për vdekjen aksidentale të një të riu në Rugovë. Egzon Ademi, 33-vjeçar, humbi jetën pasi rrëshqiti nga…

Read More »
Lajmet e fundit

Fier: Gjendet trupi i pajetë i 8 vjeçarit i mbuluar me baltë, kapet autori

Një ngjarje e rëndë, makabër, është regjistruar në Fier, ku një 38 vjeçar ka rrëmbyer fëmijën e fqinjit mesditën e…

Read More »
Lajmet e fundit

Flet familjari i 60 vjeçarit që vdiq nga shembja e murit të mullirit në Istog

Një rast tragjik ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Istog, ku nga shembja e murit të një mulliri ka…

Read More »
Lajmet e fundit

61 vjeçarit shqiptar i gjejnë kanabis në shtëpi

Në vazhdim të punës për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, bazuar…

Read More »
Lajmet e fundit

Borxh e mosmarrëveshje, dosja e Prokurorisë për vrasjen e 21 vjeçarit në Gjilan

21-vjeçari Egzon Rafuna nga Gjilani ka mbetur i vrarë mbrëmjen e së hënës, pas një përleshje me armë zjarri mes…

Read More »
Back to top button