viziton

Lajmet e fundit

Avokati i Populit viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë, përveç Mustafës

Avokati i Popullit, Naim Qelaj, javën e kaluar ka vizituar Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë. Qelaj në Hagë…

Read More »
Lajmet e fundit

Kryeministri kroat viziton sot Kosovën

Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviq, do të qëndrojë sot për vizitë zyrtare në Kosovë. Plenkoviqi do të kohet me krerët…

Read More »
Lajmet e fundit

Kryeministri kroat të hënën viziton Kosovën

Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviq të hënën do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Kosovë. Shefi i qeverisë kroate, në…

Read More »
Lajmet e fundit

Kryeministri holandez viziton sot Tiranën

Kryeministri i Holandës, Mark Rutte, do të vizitojë sot Tiranën me ftesë të Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Kryeministria në…

Read More »
Lajmet e fundit

Republika Sërpska s’mund të shkëputet, Escobar viziton Bosnjë-Hercegovinën

Zëvendësndihmës-Sekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, njëherësh i dërguari për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, pritet të arrijë sot…

Read More »
Back to top button