Veturat

Lajmet e fundit

Veturat me emigrantë të paligjshëm, arrestohen 7 persona në Kukës

Shtatë persona janë arrestuar nga policia e Kukësit pasi janë kapur duke transportuar me makina të ndryshme emigrantë të paligjshëm…

Read More »
Auto

‘Consumer Reports’ shpalli veturat më të besueshme dhe ato që prishen më së lehti

Nëse gjykoni nga ky studim nuk ka asnjë dyshim, se nëse blini një veturë japoneze nuk mund të gaboni. Në…

Read More »
Auto

Ferrari shet të gjitha njësitë e Daytona SP3, për 599 veturat pronarët e tyre i kanë ndarë nga dy milionë euro

Pothuajse çdo blerës i 599 njësive të kufizuara, i ka ndarë nga dy milionë euro për modelin e fundit të…

Read More »
Auto

Një rënie dramatike në shitjet e veturave të reja në Evropë, Stellantis kaloi VW Group

Shitjet e veturave të reja në Evropë ranë me 29 për qind në tetor krahasuar me të njëjtin muaj të…

Read More »
Auto

Derisa veturat bëhen elektrike, Toyota ndjek ëndrrën për automjetet me hidrogjen

Derisa delegatët e konferencës së OKB-së për klimën shqyrtonin se si të shpëtonin planetin gjatë fundjavës në Glasgow, Skoci, shefi…

Read More »
Back to top button