Vetura

Lajmet e fundit

Përplasen dy vetura në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

Një aksident me dëme materiale ka ndodhur në rrugën magjistrale Prishtinë-Mitrovicë, në hyrje të Vushtrrisë. Në videon e siguruar nga…

Read More »
Auto

Iso Rivolta GT Zagato shitet për 1.35 milion dollarë

Kopja e vetme e Iso Rivolta GT Zagato në Amerikën e Veriut ofrohet për shitje, dhe çmimi është një “gjë…

Read More »
Auto

A e ndizni “klimën” edhe kur nuk është e nxehtë? Ekspertët thonë se duhet

Nëse nuk përdorni “ajrin e kondicionuar” në dimër, mund të ketë një ndikim negativ në jetëgjatësinë e kësaj pajisjeje, sepse…

Read More »
Auto

Ai mori situatën në duart e tij: Hoqi ‘policët e shtrirë’ nga rruga dhe përfundoi në gjyq

Ai pretendoi se “polici i shtrirë” pranë shtëpisë së tij ishte shumë i gjatë dhe shumë i gjerë dhe se…

Read More »
Auto

Garazhi ka hapësirë ​​për tre automjete, por ky person i ka futur shtatë të tilla

Në shikim të parë, garazhi i Chris Hallerger nga Teksasi duket i komplikuar dhe i paqartë, shkruan Motor1 Sidoqoftë, gjërat…

Read More »
Back to top button