vetëm

Lajmet e fundit

Shqipëria miraton vendimin që qytetarët nga Kosova mund të pajisen me lejeqëndrim vetëm me një aplikim të thjeshtë

Të gjithë qytetarët e Kosovës do të mund të marrin lejen e qëndrimit në afat 5-vjeçar së bashku me lejen…

Read More »
Fashion

Zgjedhjet e modës vjeshtore të Olivia Palermos: Asgjë e thjeshtë dhe e reduktuar, vetëm le të shpërthejë!

Prej vitesh i ndjekim zgjedhjet e saj, ajo na jep pak kurajë për të provuar diçka që mund të mos…

Read More »
Lajmet e fundit

Ministri i Shëndetësisë bën thirrje për vaksinim: Vetëm kështu i mbajmë shkollat, ekonominë dhe bizneset hapur

Ministri i ri i Shëndetësisë, Rifat Latifi u ka bërë thirrje qytetarëve që të vaksinohen kundër virusit Covid-19. Ai tha…

Read More »
Auto

Genesis prezantoi GV70, i cili mundësohet vetëm nga motorë elektrikë

Ndër premierat në Motor Show Guangzhou (Kinë) është modeli elektrik SUV i nënmarkës së Hyundai Genesis. Genesis nuk po humbet…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj për gazsjellësin amerikan: Kosova s’është e vetëm një kryeministri

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka kërkuar përgjigje nga Qeveria për refuzimin e projektit të gazsjellësit. Ai tha se Kosova…

Read More »
Back to top button