vete

Lajmet e fundit

Ish-kryeministri i Serbisë: Vuçiqi vetë nënshkroi marrëveshjen me Kosovën për targat

Ish-kryeministri i Serbisë, Zoran Zhivkoviq ka thënë se zëvendësimi i targave “KS” nga autoritetet e Kosovës ishte “pjesë e marrëveshjes”…

Read More »
Lajmet e fundit

Valon Syla për Blerim Velën: Paska folur për PAN-in ky llaskuçi që vetë ishte këshilltar i PAN-it

Shefi i Stafit në Kabinetin e presidentes Vjosa Osmani, Blerim Vela, ka etiketuar mediat si “media të PAN’it”, ndërkohë që…

Read More »
Lajmet e fundit

Kusari Lila i përgjigjet opozitës, publikon projektligjin: Ju vetë pranuat që UÇK-ja ka arkiva

Ushtruesja e Detyrës së shefes së Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Mimoza Kusari – Lila, është kundërpërgjigjur pas reagimeve të shumta…

Read More »
Bota

Përmbytje në Spanjë, shihni se si uji merr me vete çfarë t’i dali përpara

Reshje të dendura shiu kanë përshkruar Spanjën këto ditë, duke shkaktuar përmbytje në disa qytete. Në vetëm gjysmë ore, reshjet…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti tha se e gjetën AUV-in me 17 inspektorë, Zemaj thotë se vetë Qeveria i kishte larguar nga puna 95 inspektorë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë dje para mediave se Agjencinë e Ushqimit dhe Veterinarisë e kanë gjetur me…

Read More »
Back to top button