veshje

Fashion

Veshje të cilave Alexa Chung u qëndron besnike prej vitesh! Kurrë nuk e ndryshon stilin e saj dhe duket gjithmonë moderne

Prezantuesja, manekinia dhe stilistja, Alexa Chung, është e pranishme në skenën e modës për më shumë se një dekadë dhe…

Read More »
Fashion

Rikthimi i Melania Trumpit: Ish-zonja e parë me dy veshje elegante dëshmoi edhe një herë se nuk ka konkurrencë!

Në rrjetet sociale janë shfaqur fotot e ish-çiftit presidencial të realizuara gjatë dy eventeve gala të mbajtura më 4 dhe…

Read More »
Fashion

Çdo veshje i rri mirë kësaj dame: Edhe në kombinimin më të thjeshtë, ajo duket e përsosur

Nëse dikush e di se çfarë do të thotë stil i mirë, është Irina Shayk Manekinia ka shpjeguar edhe një…

Read More »
Fashion

Kendall Jenner largohet nga rrobat e zakonshme, shfaqet me veshje sportive për lojën e bamirësisë

Ajo është vajza e një olimpisti dhe Kendall Jenner demonstroi aftësitë sportive teksa luante ‘softball’ (një lojë e ngjashme me…

Read More »
Fashion

Zendaya shfaqet me dy veshje interesante gjatë promovimit të “Dune”

Aktorja 25 vjeçare po vazhdon të përqafojë ushtarin e saj të brendshëm ndërsa promovon filmin “Dune”. Së fundmi u shfaq…

Read More »
Back to top button