vdekur

Bota

Tre të vdekur nga rrëzimi i helikopterit në Gjermani

Tre persona kanë vdekur pas rrëzimit të një helikopteri në Baden- Wuerttemberg në Gjermani të dielën. Tani për tani është…

Read More »
Lajmet e fundit

Kaq persona të vdekur janë larguar nga listat e votimit

Nesër do të mbahen zgjedhjet lokale në tërë territorin e Republikës së Kosovës. Pra, 1 milionë e 885 mijë persona…

Read More »
Bota

Tre të vdekur nga tërmeti në ishullin e njohur turistik

Së paku tre persona kanë vdekur në Bali, pasi një tërmet prej 4.8 shkallësh e goditi ishullin e largët indonezian…

Read More »
Lajmet e fundit

Asnjë i vdekur nga Covid-19, shërohen 158 pacientë për 24 orë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se që nga dje janë konfirmuar 20 raste të reja me COVID-19. Raste të vdekjes…

Read More »
Bota

Sulm me shigjeta në Norvegji, disa të vdekur

Një burrë në Norvegji u ka marrë jetën disa personave dhe ka plagosur të tjerë pasi doli në rrugë me…

Read More »
Back to top button