udhëheqë

Lajmet e fundit

Tahiri-Qeverisë: S’jeni të zot me udhëheqë e as nuk doni të keni partneritet me ShBA-në

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri ka thënë se Qeveria e Kosovës nuk ka interes për partneritet me…

Read More »
Bota

FP: Erdogan mund të jetë shumë i sëmurë për të vazhduar të udhëheqë Turqinë

Presidenti Erdogan ka shenja se ai mund të jetë shumë i sëmurë për të kandiduar në zgjedhjet e viti 2023…

Read More »
Sport

Duda Balje flet për emisionin e “Euro 2020” që do ta udhëheqë bashkë me Rron Gjinovcin

Kampionati Evropian i futbollit po afron dhe T7 pritet të jetë protagonist në skenën mediatike në Kosovë gjatë 30 ditëve…

Read More »
Lajmet e fundit

LDK-ja nuk dëshiron të jetë pjesë e ekipit negociator, dialogun duhet ta udhëheqë Qeveria

Anëtarja e kryesisë së LDK-së, Teuta Sahatiqja, ka treguar se si e sheh partia ku ajo bën pjesë dialogun dhe…

Read More »
Bota

ShBA-ja të udhëheqë kauzën për demokraci, thonë tri organizata amerikane

Stabiliteti botëror, ekonomia amerikane dhe dinjiteti njerëzor janë nën kërcënim nga rritja e autoritarizmit e shoqëruar me gërryerjen e demokracisë.…

Read More »
Back to top button