tre

Lajmet e fundit

Von Cramon kërkon hetim të shpejtë për zbardhjen e vrasjes së tre personave në Gllogjan

Pas vrasjes së tre personave në një autobus që barte nxënës nga Gjakova në Deçan, ku në mesin e tyre…

Read More »
Auto

Mediet ndërkombëtare raportojnë për rastin në Gllogjan ku u vranë tre persona

Tre persona humbën jetën sot si dhe një tjetër mbeti i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri…

Read More »
Lajmet e fundit

Tre viktimat në Gllogjan: Shoferi, një vajzë dhe një djal 17 vjeç

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit, ku pasi një person ka sulmuar një autbous me armë zjarri,…

Read More »
Lajmet e fundit

Shkon në tre numri i të vrarëve në Gllogjan, shoferi dhe dy nxënës

Në fshatin Gllogjan të Deçanit para pak minutash dyshohet se ka ndodhur të shtëna me armë zjarri ndaj një autobusi…

Read More »
Lajmet e fundit

Përleshje masive në Malishevë, tre persona marrin trajtim mjekësor

Policia e Kosovës ka njoftuar për një përleshje masive në Malishevë, ku gjashtë persona pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes…

Read More »
Back to top button