tmerri

Bota

Tmerri i amerikanëve më 11 shtator 2001, përmes fotografive

Njëzet vjet më vonë, imazhet nga sulmet e 11 shtatorit vazhdojnë të renditen ndër më të fuqishmet të kapura ndonjëherë.…

Read More »
Lajmet e fundit

22 vjet nga operacioni “Shigjeta”, Kastrati: Forcat serbe e cilësuan si tmerri i Pashtrikut

Komandanti i operacionit “Shigjeta” Nexhmedin Kastrati, që ndodhi 22 vjet më parë e njihet si një prej betejave më të…

Read More »
Bota

Vazhdon tmerri në Indi, shënohet rekord i rasteve dhe vdekjeve nga Covid-19

India regjistroi shifra rekorde të infektimeve dhe të vdekurve nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundi: 412.262 të infektuar dhe…

Read More »
Back to top button