Lajmet e fundit

PDK dënon kërcënimet ndaj Ramiz Lladrovcit, kërkon të merren masa nga organet e drejtësisë

Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Faton Abdullahu, ka dënuar ashpër kërcënimet e fundit ndaj kryetarit të Komunës së Drenasit,…

Read More »
Lajmet e fundit

Këto janë masat e reja anti-Covid të Qeverisë (Dokument)

Qeveria e Kosovës ka mbajtur sot mbledhjen e 41-të të saj, ku ka miratuar masat e reja anti-COVID. Sipas njoftimit…

Read More »
Bota

Spanja premton miliona euro për të ndihmuar ishullin La Palma pas shpërthimit të vullkanit

Spanja do të ndajë më shumë ndihma për ishullin La Palma, pasi shpërthimi i një vullkani La Palma më 19…

Read More »
Lajmet e fundit

Shtatë viktima dhe 629 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit shtatë pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën…

Read More »
Fashion

Eva Longoria në ngjyrën më elegante: Aktorja kaloi në tapetin e kuq në një kombinim me të cilin nuk gabon

Mjafton të themi me magjepsje dhe të përshkruajmë ndoshta një nga stilimet më të mira të aktores Eva Longoria Në…

Read More »
Back to top button