targat

Lajmet e fundit

Petkoviq: Nesër në Bruksel për lirinë e lëvizjes dhe targat

Takimi i parë i Grupit Punues të delegacioneve të Kosovës dhe Serbisë do të mbahet nesër në Bruksel, dhe temë…

Read More »
Lajmet e fundit

Të enjten mbahet takimi i grupeve teknike të Kosovës dhe Serbisë për targat e automjeteve

Nesër më datë 21 tetor në Bruksel do të takohet grupet teknike të Kosovës dhe Serbisë për targat e automjeteve.…

Read More »
Lajmet e fundit

MPB lëshon mbi 58 mijë stikersa për targat e automjeteve nga Serbia

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se ka lëshuar 58 mijë e 27 stikersa për targa deri më tani. Kjo…

Read More »
Lajmet e fundit

Po transportonte nxënësit e në mënyrë të pasigurt, policia gjobit shoferin dhe i konfiskon targat e automjetit

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas pranimit të informatës, nga qytetarët, se nxënësit e një shkolle në Prishtinë, po…

Read More »
Lajmet e fundit

Shefi i EULEX-it jep detaje lidhur me zbatimin e marrëveshjes për targat

Shefi i EULEX-it, Lars-Gunnar Wigemark ka dhënë detaje nga zbatimi i pikës së dytë të marrëveshjes për targat në pikat…

Read More »
Back to top button