takimin

Lajmet e fundit

Gërvalla në takimin e Kartës së Adriatikut: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit…

Read More »
Lajmet e fundit

Gërvalla merr pjesë në takimin ministror të Kartës ShBA-Adriatik në Zagreb

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla ka marrë pjesë sot në takimin…

Read More »
Lajmet e fundit

Gërvalla merr pjesë në takimin e ministrave në kuadër të SEECP-së në Bruksel

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës znj. Donika Gërvalla, mori pjesë sot në takimin e ministrave të jashtëm të…

Read More »
Lajmet e fundit

Zaevi zëvendësohet shpejt, Maqedonia e çon dikë tjetër në Serbi për takimin me Ramën dhe Vuçiqin

Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikola Dimitrov ka mbërritur në Beograd, ku nesër do të marrë pjesë në bisedimet në…

Read More »
Lajmet e fundit

Stano flet për takimin e nesërm mes ekipeve teknike të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel

Bashkimi Evropian ka konfirmuar se të enjten, më 21 tetor do të zhvillohet takimi i parë i grupit punues për…

Read More »
Back to top button