Tahirit

Lajmet e fundit

Këshilltari i Vjosa Osmanit i reagon Abelard Tahirit dhe Selim Selimit pas kritikave për vetingun

Këshilltar i Presidentes Osmani, Artan Murati, i ka reaguar ish-Ministrit të Drejtësisë, Abelard Tahiri, pasi ky i fundit pati disa…

Read More »
Lajmet e fundit

Haxhiu i reagon Tahirit: Është për keqardhje të jesh ish-ministër i Drejtësisë e të mos mbahesh mend për asnjë punë të mirë

Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu ka reaguar pas deklaratës së deputetit të PDK-së, Abelard Tahiri, i cili komentoi konferencën e…

Read More »
Lajmet e fundit

Maxhunajt të bindur për fitoren e Xhafer Tahirit

Kur janë në pyetje zgjedhjet lokale, në fshatin Maxhunaj, kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të Komunës së Vushtrrisë nga…

Read More »
Lajmet e fundit

Ish-këshilltari i Tahirit: Reciprociteti mund të ndikojë në dialog, qytetarët e Luginës s’u njoftuan me kohë

Vendosja e reciprocitetit me Serbinë sa i përket targave të automjeteve mund të ketë ndikim në tërë procesin e dialogut…

Read More »
Lajmet e fundit

Besnik Tahirit i bashkohet në ekip eksperti i njohur amerikan, Scott Battes

Kandidati për kryetar të Podujevës nga radhët e Aleancës për Adhmërinë e Kosovës (AAK), Besnik Tahiri ka mirëpritur në ekipin…

Read More »
Back to top button