sportive

Auto

Shitet vetura më e lirë sportive e gjigantit italian, Lamborghini Countach dikur kapte vlerën e mbi gjysmë milioni euro – sot mund ta keni në garazh për 180.000

Këtë vit, Lamborghini prezantoi Countach LPI 800-4, interpretimin modern të Countach, “vepër arti” e Marcel Gandini i cili asokohe ishte…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj: Çdo lagje do të ketë të paktën një palestër, do ta dyfishojmë buxhetin për klubet sportive

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka shpërndarë një video të vizitës së tij në klubin futbollistik “Kosova” në…

Read More »
Lajmet e fundit

Shtohet numri i pacientëve me Covid-19 në QKUK, rifunksionalizohet Klinika e Mjekësisë Sportive

Është rifunksionalizuar Klinika e Mjekësisë Sportive për pacientët me COVID-19, disa muaj pasi ishte mbyllur pas rënies së rasteve të…

Read More »
Auto

Vetura sportive më e famshme amerikane është e vetmja në botë me këtë “aksesor”

Të gjitha veturat sportive  janë rregullisht me benzinë ​​dhe nuk kanë nevojë fare për këtë shtesë, madje nevojitet edhe më…

Read More »
Sport

Gazetarët sportivë fituan turneun për Javën Olimpike, KOK-u arriti deri në finale

Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) ka organizuar sot turneun e futbollit të madh, aktivitet ky që u mbajt në kuadër…

Read More »
Back to top button