shtyrjen

Lajmet e fundit

Konjufca për shtyrjen e zgjedhjeve: Vjosa Osmani bëri mirë që e dëgjoi opozitën

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Partia Demokratike e Kosovës janë…

Read More »
Lajmet e fundit

Partitë nga komunitetet me qëndrime të ndryshme për shtyrjen e zgjedhjeve lokale

Partitë nga komunitetet thonë nesë zgjedhjet shtyhen ato duhet të mbahen në pranverë, raporton Ekonomia Online. “Ne jemi për t’i…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti pas takimit me Osmanin: Zgjedhjet lokale nuk janë sikur ato qendrore, kemi kërkuar shtyrjen

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se është për shtyrje të zgjedhjeve. Tutje, Kurti tha se zgjedhjet lokale…

Read More »
Lajmet e fundit

Takimi me presidenten Osmani – Radoniq: Kemi diskutuar për shtyrjen ose jo të zgjedhjeve

Anëtarët e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve kanë qenë të interesuar të informohen në detaje rreth takimit të kryetarit të këtij…

Read More »
Lajmet e fundit

Takimi me Osmanin – Radoniq: Presidentja ka ngrit temën për shtyrjen ose jo të zgjedhjeve

Në takimin me presidenten Vjosa Osmani është ngrit çështja e shtyrjes dhe zvogëlimi të fushatës zgjedhore, por kjo nuk është…

Read More »
Back to top button