shpalos

Lajmet e fundit

Rama shpalos planin që për 7 minuta qytetarët të kryejnë shërbime në qendër të kryeqytetit

Kandidati i LDK-së për kryetar të komunës së Prishtinës, Përparim Rama në një konferencë për medie ka folur për ridefinimin…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj shpalos programin e tij, premton spital regjional për Prishtinën

Kandidati për komunë të Prishtinës nga AAK-ja, Daut Haradinaj, ka shpalosur programin e tij ku premtoi ndërtimin e një spitali…

Read More »
Lajmet e fundit

Daut Haradinaj shpalos programin e tij, duhet të nisë të zbatohet Ligji për Kryeqytetin

Kandidati për komunë të Prishtinës nga AAK-ja, Daut Haradinaj, ka shpalosur programin e tij ku premtoi ndërtimin e një spitali…

Read More »
Lajmet e fundit

Daut Haradinaj nesër në konferencë për media, shpalos programin për Prishtinën

Kandidati i AAK-së për kryetar të komunës së Prishtinës, Daut Haradinaj nis fushatën me prezantimin e Programit. Haradinaj nesër me…

Read More »
Lajmet e fundit

Uran Ismaili shpalos një pjesë të programit në një video 1 minutëshe (VIDEO)

Në një video interesante dhe dinamike, kandidati për Kryetar të Prishtinës Uran Ismaili ka vënë bast me ekipin e tij…

Read More »
Back to top button