shfaqje

Fashion

Balmain feston përvjetorin me një shfaqje gjatë Javës së Modës në Paris

Shtëpia franceze e modës Balmain festoi dhjetë vjetorin e qëndrimit të drejtorit kreativ Olivier Rousteing. Në sfilatë morën pjesë një…

Read More »
Lajmet e fundit

Profesori britanik: Me ngritjen e aeroplanëve të vjetër pranë Kosovës, Vuçiqi bëri shfaqje të dobët

Jehona e zhvillimeve në veri të Kosovës u dëgjua edhe në Bruksel. Madje Bashkimi Evropian për këtë çështje ka ftuar…

Read More »
Lajmet e fundit

Zogaj: Kurti deshi shfaqje dhe atë e gjeti

Njohësi i çështjeve politike, Petrit Zogaj, ka komentuar zhvillimet e fundit që ndodhën në veri të Kosovës, ku janë djegur…

Read More »
Back to top button