shfaqen

Lajmet e fundit

Posterë me fotografi të Vladimir Putinit shfaqen në veri (FOTO)

Posterë me fotografi të presidentit rus Vladimir Putin janë parë të jenë vendosur në dy vend-stacione të autobusëve rrugës nga…

Read More »
Lajmet e fundit

Zbulohet identiteti i rusëve që u shfaqën në veri: Në çanta kishin pajisje kibernetike

Burime nga strukturat e sigurisë kanë thënë se dy rusë dhe një bellorus kanë provuar të futen në Kosovë e…

Read More »
Lajmet e fundit

Policia konfirmon arrestimin e zyrtarëve të PSD-së, thotë se shfaqën shenja të agresivitetit

Policia e Kosovës ka konfirmuar arrestimin e kryetarit të PSD’së, Dardan Molliqajt dhe shtatë aktivistëve të tjerë, të cilët shkruan…

Read More »
Lajmet e fundit

Tolaj: Po neglizhohet vaksinimi masiv, mund të shfaqen variante të Covid-19

Infektologu Ilir Tolaj në një prononcim për Ekonomia Online ka thënë se është evidente që vaksinim masiv nuk ka. Tutje,…

Read More »
Fashion

Gigi Hadid dhe vajza e vogël Khai shfaqen me rroba banje që përputhen

Gigi Hadid nuk mund të ndalet së eksperimentuari me veshjet e vogëlushes së saj. Të mërkurën, super modelja 26-vjeçare tregoi…

Read More »
Back to top button