shëndetësisë

Lajmet e fundit

Ministria e Shëndetësisë paralajmëron masa të reja

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se nën kryesimin e zëvendësministres së Shëndetësisë Dafina Gexha Bunjaku, sot në orët e pasditës…

Read More »
Lajmet e fundit

Apeli ia ul dënimin ish-ministrit të Shëndetësisë, i akuzuar për sulm seksual

Gjykata e Apelit e ka ndryshuar aktgjykimin e shkallës së parë, duke ia ulur dënimin me burgim nga dy vite…

Read More »
Bota

Ministri i Shëndetësisë: Gjermanët do të vaksinohen, do të shërohen ose do të vdesin deri në fund të dimrit

Politikanët në Gjermani po debatojnë për masa të ngjashme me fqinjin e tyre, Austrinë, ku është futur një bllokim i…

Read More »
Lajmet e fundit

Ministri i Shëndetësisë bën thirrje për vaksinim: Vetëm kështu i mbajmë shkollat, ekonominë dhe bizneset hapur

Ministri i ri i Shëndetësisë, Rifat Latifi u ka bërë thirrje qytetarëve që të vaksinohen kundër virusit Covid-19. Ai tha…

Read More »
Lajmet e fundit

Pas emërimit të Rifat Latifit në postin e ministrit të Shëndetësisë, vajza e tij shprehet krenare me të

Vajza e ministrit të ri të Shendetësisë, Rifat Latifi, Fortesa Latifi është shprehur krenare me babain e saj pasi u…

Read More »
Back to top button