rregullt

Lajmet e fundit

Kosova për herë të parë me Strategji për energji, synohet furnizim i rregullt e bashkëpunim rajonal

Grupi Punues për hartimin e Strategjisë së Energjisë 2022-2031, ka mbajtur takim ku pjesëmarrës ishte edhe kryeministri i Kosovës, Albin…

Read More »
Lajmet e fundit

KS i OKB-së mban nesër sesionin e rregullt për Kosovën

Këshilli i Sigurimit i OKB-së do të shqyrtojë raportin e rregullt gjashtëmujor të sekretarit të Përgjithshëm të kësaj organizate për…

Read More »
Lajmet e fundit

Lipjanasi rrahu bashkëshorten dhe u lirua në procedurë të rregullt, gruaja e fëmijët në strehimore

Policia në Lipjan ka arrestuar, e më pas e ka liruar në procedurë të rregullt, burrin i cili ka ushtruar…

Read More »
Lajmet e fundit

Tahiri: Mbështesim aksionin në veri në koordinim me ShBA-në, Kuvendi të hënën mban seancë të rregullt

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së Abelard Tahiri, tha se ka shprehur shqetësimin në mbledhje të Kryesisë për votimin e…

Read More »
Lajmet e fundit

MAShI e vlerëson të rregullt testimin e maturantëve, thonë se u konfiskuan disa telefona

Ministria e Arsimit po e vlerëson të rregullt procesin e testimit të rreth 7 mijë maturantëve në afatin e dytë…

Read More »
Back to top button