Ronaldo

Sport

Garë e nxehtë për “Këpucën e Artë”, Ronaldo favorit

Ylli portugez prin deri tash në listën e realizatorëve me 5 gola, i ndjekur nga Benzema, Schick e Forsberg, të…

Read More »
Sport

Cristiano Ronaldo nuk e lë rehat Pepen – e freskon me ujë në kokë në mes të stërvitjes

Portugalia ka kaluar fazën e grupeve në Euro 2020, me Cristiano Ronaldon që shkëlqeu në tri ndeshjet e para me…

Read More »
Sport

Reagon Ronaldo pas urimit që mori nga legjenda, Ali Daei

Cristiano Ronaldo ka reaguar pasi Ali Daei e uroi për barazimin e rekordit të tij për më së shumti gola…

Read More »
Sport

Reagon legjenda e Iranit, pasi Ronaldo e barazoi rekordin për më së shumti gola ndërkombëtar

Legjenda e Iranit, Ali Daei, e ka uruar Cristiano Ronaldon për barazimin e rekordit të tij për më së shumti…

Read More »
Sport

Personi i parë që arrin 300 milionë ‘followers’ në Instagram

Nëse ka një fjalë që mund ta karakterizonin më së miri Cristiano Ronaldo-n ajo është “rekorde”. Brenda dhe jashtë fushës…

Read More »
Back to top button