rastet

Lajmet e fundit

Eskalon Gjuriq pasi shefi i stafit të presidentes Osmani ia përmend rastet e korrupsionit në Serbi

Ambasadori i Serbisë në Washington, Marko Gjuriq, në llogarinë e tij në twitter ka thënë se aksioni i institucioneve të…

Read More »
Lajmet e fundit

“S’duhet të lirohemi, rastet mund të rriten nëse s’jemi të kujdesshëm”

Sapo të ulet numri i rasteve me COVID-19, qytetarët në Kosovë ‘relaksohen’ dhe në të shumtën e rasteve nuk përfillin…

Read More »
Lajmet e fundit

Rastet me Covid-19 mbushin spitalet e Bosnjës

Spitalet në të gjithë Bosnjën po mbushen përsëri me pacientë me koronavirus. Numri i të sëmurëve rëndë është në rritje…

Read More »
Lajmet e fundit

Ky është raporti 24 orësh për vdekjet dhe rastet e reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se që nga dje kanë vdekur 12 persona dhe janë regjistruar 410 raste të reja me COVID-19.…

Read More »
Lajmet e fundit

Vitia: Komunat me shumicë serbe në Kosovë akoma nuk raportojnë rastet me Covid-19

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka komentuar mosdeklarimin e të infektuarve dhe të hospitalizuarve në dhjetë komunat me shumicë serbe…

Read More »
Back to top button