quan

Lajmet e fundit

Meta e uron Haradinajn për mbajtjen e zgjedhjeve, i quan më demokratiket në botë

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka vizituar kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj me bashkëpunëtorë, në ditë e dytë të vizitës…

Read More »
Lajmet e fundit

Rama duartrokitet në Beograd, moderatori e quan kampion i “Open Balkan”

Me duartrokitje është shoqëruar mbyllja e fjalës së kryeministrit Edi Rama gjatë takimit të “Open Balkan” ku po merr pjesë…

Read More »
Lajmet e fundit

PDK-ja kërkon dorëheqjen e Qelajt, e quan avokat të Vjosa Osmanit

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri, ka kërkuar dorëheqjen e Avokatit të Popullit, Naim Qelaj, raporton Ekonomia Online.…

Read More »
Lajmet e fundit

Opozita e quan pozitën legjislaturë e mangët dhe pa rezultate, aksidentalisht i fitoi zgjedhjet

Aktiviteti dhe puna e mazhorancës në këtë legjislaturë po konsiderohet e mangët dhe pa rezultate, raporton Ekonomia Online. Deputetët e…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti i quan deputetët studentë të Juridikut: Morën leksion nga profesoresha e Ekonomisë

Kryeministri Albin Kurti i ka quajtur deputetët si “studentë” të Juridikut që folën për energjinë. Kurti tha s’po sheh dashuri…

Read More »
Back to top button