punojë

Lajmet e fundit

Deputetja e Bundestagut: Për të parandaluar Republikën Srpska në veri, Kosova duhet të punojë me shtetasit serbë

Deputetja e Bundestagut nga radhët e FDP-së, Renata Alt, ka folur rreth dialogut Kosovë-Serbi ku ka përmendur edhe për çështjen…

Read More »
Lajmet e fundit

Ramosaj: Pretendoj të jem i pari i Deçanit, sepse jam rritur duke mësuar se si të punojë për qytetin tim

Çdo ditë nis me familjen e tij. Është rritur duke mësuar të nderojë e respektojë secilin qytetar. Është kryetari aktual…

Read More »
Lajmet e fundit

Blinken thotë se Administrata Biden do punojë në zgjerimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Izraelit

Sekretari i Shtetit të SHBA’së, Antony Blinken, u zotua se do ta ndihmojë Izraelin të zgjerojë marrëdhëniet me Kosovën dhe…

Read More »
Lajmet e fundit

Zemaj: E kam lutur kryeministrin që të punojë në menaxhimin e situatës pandemike

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka thënë se thirrja e opozitës që situata pandemike në Kosovë të…

Read More »
Lajmet e fundit

Ambasada britanike kërkon nga Kuvendi të punojë në procesin e reformës zgjedhore

D4D-ja ka lansuar raportin “Zgjedhjet para Gjykatës: Kontestet zgjedhore në Kosovë”, raporton Ekonomia Online. Richard Le Vay nga Ambasada britanike…

Read More »
Back to top button