promovuar

Lajmet e fundit

Kosova ofron potenciale të shumta për investitorët e huaj, por që duhen promovuar më mirë

Kosova ofron potenciale të shumta për tërheqjen e investimeve të huaja, por nevojitet promovim më i mirë si dhe adresim…

Read More »
Fashion

Gjimnastet gjermane veshën kostume deri në fund të këmbëve në Lojërat Olimpike për të promovuar rehati, marrin qëndrim kundër seksualizimit

Gjimnastet femra të Gjermanisë u dalluan nga konkurrentet e tjera të Lojërave Olimpike në Tokio dje (e diele) gjatë një…

Read More »
Fashion

Irina Shayk pozon topless për të promovuar modelet e saj të reja të këpucëve

Irina Shayk nuk është larguar asnjëherë nga pozat topless në Instagram, prandaj nuk është për t’u habitur që ajo dha…

Read More »
Sport

Presidenti i ekipit të promovuar në Serie A duhet ta shesë ekipin deri më 25 qershor

Federata Italiane e Futbollit ka vendosur që presidenti i Salernitanas, Claudio Lotito ka kohë deri më 25 qershor ta shesë…

Read More »
Back to top button