prodhoi

Auto

Lamborghini ka arrit të prodhoi 15 mijë copë vetura Urus

Në Lamborghini, ata “kaluan” vetëm tre vjet për të prodhuar 15 mijë njësi SUV me performancë të lartë. Dhe ndërsa…

Read More »
Lajmet e fundit

Behramaj pasi Gërvalla ia huqi flamurit të NATO-s: Mungoi dhe sapo u shfaq, menjëherë e prodhoi skandalin e ri

Ish-këshilltari i Hashim Thaçit, Adil Behramaj ka reaguar pasi ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, ka ngatërruar…

Read More »
Bota

Produkti 4000-vjeçar, vendi që prodhoi rastësisht kosin dhe e shpërndau në të gjithë botën

Në këtë vend, kosi është kudo, në dyqane e në lokale, dhe është baza e pjatave tradicionale si taratori, apo…

Read More »
Lajmet e fundit

Bajrami: Publikimi i listës së bizneseve përfituese nga ministri Murati prodhoi vetëm urrejtje

Ish-ministrja e Financave ne Qeverinë Hoti, Hykmete Bajrami ka komentuar Pakon e Rimëkëmbjes ekonomike të Qeverisë Hoti, si dhe listën…

Read More »
Back to top button