prioritetet

Bota

Kancelari i ri i Austrisë thotë se Ballkani Perëndimor është një nga prioritetet e tij

Kancelari i ri austriak, Alexander Schallenberg, vizitoi Brukselin, e para kjo ndërkombëtare pas marrjes së postit. Duke paraqitur përparësitë e…

Read More »
Lajmet e fundit

Sveçla: Pensionimi i hershëm i zyrtarëve policor, ndër prioritetet e MPB-së

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një prononcim për Ekonomia Online ka thënë se ndër prioritet e ministrisë…

Read More »
Lajmet e fundit

Rama prezanton prioritetet në Këshillin e Sigurimit: Nuk shkojmë për të mbushur karrigen

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se Shqipëria në Këshill e Kombeve të Bashkuara nuk do të shkojë për…

Read More »
Lajmet e fundit

Sveçla dhe Çeku tregojnë prioritetet e ministrive tyre

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, dhe ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, kanë treguar prioritet e…

Read More »
Lajmet e fundit

Ministrja Rizvanolli zotohet për t’i ndihmuar gratë: Punësimi i tyre është ndër prioritetet tona

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, tha se punësimi i grave është një ndër prioritetet e ministrisë që ajo udhëheq, raporton…

Read More »
Back to top button