prani

Lajmet e fundit

Në prani të banorëve, Uran Ismaili nënshkruan gjitha zotimet e tij për Kodrën e Trimave

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili ka vazhduar me nënshkrimin e zotimeve konkrete për punët që do t’i kryejë…

Read More »
Lajmet e fundit

Milaim Zeka: Thaçi e ka kapur karrigen ta sulmojë Vuciqin në prani të ndërkombëtarëve

Gazetari Milaim Zeka ka thënë se ish presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në prani të ndërkombëtarëve e ka sulmuar fizikisht…

Read More »
Lajmet e fundit

Nagavci kërkon vaksinimin e mësimdhënësve dhe të studentëve: Të nisim mësimin me prani fizike

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, u ka bërë thirrje mësimdhënësve dhe stafit teknik të shkollave të…

Read More »
Lajmet e fundit

Elbasan: Ish-polici vret gruan në prani të djalit, plumbat kapin edhe dy persona në rrugë

Policia ka dhënë informacionin mbi krimin e rëndë të ndodhur para Gjykatës së Elbasanit. Plumbat e armës së ish-efektivit të…

Read More »
Lajmet e fundit

Viktima nga rasti në Pejë u qëllua për vdekje në prani të gruas dhe fëmijëve

Policia, hetuesia dhe personat e tjerë përgjegjës vazhdojnë edhe më tutje të qëndrojnë në fshatin Novosellë të Pejës, aty ku…

Read More »
Back to top button