Policia

Lajmet e fundit

Gjendet 26 vjeçarja që kishte braktisur fëmijët, kishte shkuar të bashkëjetonte me të dashurin

Policia e Durrësit ka gjetur 26 vjeçaren që ishte larguar nga banesa. 26-vjeçarja ishte larguar me dëshirë nga shtëpia, për…

Read More »
Lajmet e fundit

“Më pak shqiptarë”, policia e merr në pyetje maqedonasin që iu gëzua aksidentit tragjik në Bullgari

Ministria e Punëve të Brendshme ka thirrur në bisedë informative shkupianin pasi i njejti kishte shkruar koment me gjuhë të…

Read More »
Lajmet e fundit

Veturat me emigrantë të paligjshëm, arrestohen 7 persona në Kukës

Shtatë persona janë arrestuar nga policia e Kukësit pasi janë kapur duke transportuar me makina të ndryshme emigrantë të paligjshëm…

Read More »
Lajmet e fundit

Kapen 520 kilogramë marihuanë në Serbi, pretendojnë se ka hyrë nga Kosova

520 kilogramë marihuanë, e paketuar në 134 pako, janë kapur nga policia në Nish të Serbisë, të cilat, siç raportojnë…

Read More »
Lajmet e fundit

Shtëpia, dy vetura dhe gazazhi i një personi në Podujevë përfshihen nga zjarri

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se në fshatin Obranqë të Podujevës një person ka raportuar se…

Read More »
Back to top button